GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurna 6925604
nr 692 5604
Lockurna
Imari, Japan, höjd: 21
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 april 2011
kl 19:55:25
18/4 19:04:23
Imariporslin